Započelo Prvenstvo SMŽ u mini odbojci - Glina News

Mini odbojka na sportskom viKŽendu – Prigorski.hr

HRVATSKA VOLONTIRA: MINI ODBOJKA U DUGOJ RESI – Volonterski centar Kupa

Đakovčanke predstavljaju Slavoniju na državnoj završnici mini odbojke -  Sportalo
Đakovčanke predstavljaju Slavoniju na državnoj završnici mini odbojke - Sportalo

Igračice Kitro Varaždina osvojile broncu na jakom turniru u mini odbojci u  slovenskom Šempetru – 7Plus
Igračice Kitro Varaždina osvojile broncu na jakom turniru u mini odbojci u slovenskom Šempetru – 7Plus

Arhiva mini odbojka - drum.hr

Mini odbojka turnir u Šempeteru - YouTube

2.4.2022., PH MINI ODBOJKA, ČETVRTFINALE, OK OLIMPIK - OK GUSAR - YouTube

Odbojkašice ŽOK Ivanec u kategoriji U-11 zauzele 10. mjesto na prvenstvu u mini  odbojci
Odbojkašice ŽOK Ivanec u kategoriji U-11 zauzele 10. mjesto na prvenstvu u mini odbojci

Đakovačke mini odbojkašice sedme u državi! - Moje Đakovo

RUKOMET 2. HRL ISTOK / ODBOJKA - ZAVRŠNICA Rukometaši kiksali, 'mini  odbojkašice' brončane - Pakrački LIST
RUKOMET 2. HRL ISTOK / ODBOJKA - ZAVRŠNICA Rukometaši kiksali, 'mini odbojkašice' brončane - Pakrački LIST

Tri pobjede Toplica 1 za drugo mjesto na ljestvici / Zagorje.com

ŽOK Župa dubrovačka; Brončana medalja na prvenstvu Dalmacije u mini odbojci  i plasman na državno prvenstvo
ŽOK Župa dubrovačka; Brončana medalja na prvenstvu Dalmacije u mini odbojci i plasman na državno prvenstvo

Fotogalerija: MINI ODBOJKA Nedelišće Elting domaćin prvog turnira lige mini  odbojke sjeverne Hrvatske — eMedjimurje.hr
Fotogalerija: MINI ODBOJKA Nedelišće Elting domaćin prvog turnira lige mini odbojke sjeverne Hrvatske — eMedjimurje.hr