Home

izviđač horizont Treba li skijanje poredak slalom Biti razjedinjenost odlučiti

Semmering: Jelušić šesta, Fleiss pala u drugoj vožnji — eZadar.hr

SVJETSKI SKIJAŠKI KUP - najnovije objave | 24sata

Slalom u Schladmingu: Kolega ponovio uspjeh iz Adelbodena, olimpijski prvak  slavio nakon više od godinu dana u SK-u - hrsport.hr
Slalom u Schladmingu: Kolega ponovio uspjeh iz Adelbodena, olimpijski prvak slavio nakon više od godinu dana u SK-u - hrsport.hr

HRT: Popović s dvije fenomenalne vožnje do prvog postolja u karijeri!

Sportske novosti - Shiffrin nastavila s dominacijom, fantastična Ljutić  napravila najbolji rezultat sezone i ušla u top 10!
Sportske novosti - Shiffrin nastavila s dominacijom, fantastična Ljutić napravila najbolji rezultat sezone i ušla u top 10!

Senzacija u Leviju! Popović i Ljutić završile slalom u top 10 i ispisale  povijest - Index.hr
Senzacija u Leviju! Popović i Ljutić završile slalom u top 10 i ispisale povijest - Index.hr

HRT: Kranjska Gora: Nakon prve vožnje vodi Pinturault, Zubčić na 13. mjestu

Levi, slalom: Leona Popović 14. mjestom do rezultata karijere – Prigorski.hr

Henrik Kristoffersen najbrži u Garmischu, Filip Zubčić završio je na 15.  mjestu, a Samuel Kolega bio je 18. - tportal
Henrik Kristoffersen najbrži u Garmischu, Filip Zubčić završio je na 15. mjestu, a Samuel Kolega bio je 18. - tportal

Hrvatske skijašice solidno odradile prvu vožnju na SP-u, imaju šanse za  medalju - Index.hr
Hrvatske skijašice solidno odradile prvu vožnju na SP-u, imaju šanse za medalju - Index.hr

Ivica Kostelić – Wikipedija

TROJICA HRVATA IZNENADILA U SLALOMU U KRANJSKOJ GORI: Zubčić odskijao iznad  očekivanja, Vidović i Rodeš vrlo dobri
TROJICA HRVATA IZNENADILA U SLALOMU U KRANJSKOJ GORI: Zubčić odskijao iznad očekivanja, Vidović i Rodeš vrlo dobri

Kostelić četvrti na noćnom slalomu u Schladmingu | Svjetski kup u alpskom  skijanju Vijesti | Al Jazeera
Kostelić četvrti na noćnom slalomu u Schladmingu | Svjetski kup u alpskom skijanju Vijesti | Al Jazeera

Slalom, veleslaom, Kostelići i Snježna kraljica. Sve skijaške vijesti na  jednom mjestu. | 24sata
Slalom, veleslaom, Kostelići i Snježna kraljica. Sve skijaške vijesti na jednom mjestu. | 24sata

SVJETSKI KUP SKIJAŠA: Olsenu premijerna pobjeda, trojica Hrvata osvojila  slalomske bodove - Fenix Magazin
SVJETSKI KUP SKIJAŠA: Olsenu premijerna pobjeda, trojica Hrvata osvojila slalomske bodove - Fenix Magazin

Kirchgasser pobjednica slaloma u Kranjskoj Gori | Skijanje Vijesti | Al  Jazeera
Kirchgasser pobjednica slaloma u Kranjskoj Gori | Skijanje Vijesti | Al Jazeera

HRT: Kombinacijski super-G: Brignone vodi, Shiffrin šesta sa skoro sekundom  zaostatka
HRT: Kombinacijski super-G: Brignone vodi, Shiffrin šesta sa skoro sekundom zaostatka

Dramatičan rasplet u Wengenu: Dva Hrvata u bodovima, prva pobjeda za mladog  Francuza
Dramatičan rasplet u Wengenu: Dva Hrvata u bodovima, prva pobjeda za mladog Francuza

Rodeš 16. nakon prve vožnje u švicarskom Adelbodenu - Austrijanac zasad  uvjerljivo prvi
Rodeš 16. nakon prve vožnje u švicarskom Adelbodenu - Austrijanac zasad uvjerljivo prvi

Kakav dan za hrvatsko skijanje! Četiri hrvatska skijaša i dvije skijašice u  drugim slalomskim vožnjama!
Kakav dan za hrvatsko skijanje! Četiri hrvatska skijaša i dvije skijašice u drugim slalomskim vožnjama!

Samuel Kolega odličan 11. u slalomu u američkom Palisades Tahoeu — eZadar.hr

VIDEO] Veleslalom u Adelbodenu: Filipu novi Top 10 plasman, Odermatt  razgalio publiku novim sjajnim nastupom - hrsport.hr
VIDEO] Veleslalom u Adelbodenu: Filipu novi Top 10 plasman, Odermatt razgalio publiku novim sjajnim nastupom - hrsport.hr

Samuel Kolega: Od SP-a imam velika očekivanja, ali postoji utrka na kojoj  bi mi uspjeh bio puno važniji - Sportske novosti
Samuel Kolega: Od SP-a imam velika očekivanja, ali postoji utrka na kojoj bi mi uspjeh bio puno važniji - Sportske novosti

Sportske novosti - Pogledajte startni poredak zadnjeg slaloma ove sezone:  Shiffrin lovi rekord, kreću i dvije Hrvatice
Sportske novosti - Pogledajte startni poredak zadnjeg slaloma ove sezone: Shiffrin lovi rekord, kreću i dvije Hrvatice

Jako dobar nastup Filipa Zubčića: U igri je za postolje, ali i pobjedu u  Alta Badiji!
Jako dobar nastup Filipa Zubčića: U igri je za postolje, ali i pobjedu u Alta Badiji!

Najluđi poredak u povijesti skijanja: 24 skijaša unutar jedne sekunde,  četiri Hrvata ušla u drugu vožnju!
Najluđi poredak u povijesti skijanja: 24 skijaša unutar jedne sekunde, četiri Hrvata ušla u drugu vožnju!